reklama

Video: Carragher plivl z auta na dívku, přišel o roli komentátora. A na sítích je terčem posměchu

Jamie Carragher a jeho plivanec Youtube.com
Bývalá hvězda Liverpoolu se za své chování omluvila, vedení televize ji však přesto suspendovalo.

Londýn - Bývalý obránce Liverpoolu Jamie Carragher se už v této sezoně na obrazovkách stanice Sky Sports neobjeví. Vedení televize odborného komentátora v pondělí suspendovalo kvůli víkendovému incidentu, kdy po sobotní ligové prohře fotbalistů Liverpoolu s Manchesterem United plivl ze svého automobilu na čtrnáctiletou dívku v jiném autě.

Čtyřicetiletý Carragher odjížděl ze stadionu Old Trafford a podle videa z mobilního telefonu, které zveřejnila britská média, se stal terčem posměchu od posádky vedlejšího vozu. Na záznamu je pak jasně vidět i plivanec, který podle komentáře z auta zasáhl dívku na sedadle spolujezdce.

Bývalý anglický reprezentant se za své chování omluvil a označil ho za "okamžik šílenství". Vedení televize si ho pozvalo na pohovor a dnes zveřejnilo, jak dlouho bude Carragher ve fotbalových přenosech chybět. "Před začátkem další sezony si s Jamiem znovu sedneme a zvážíme, zda je připravený vrátit se do své role," uvedla stanice v prohlášení.

Mezitím se účastník EURO 2004 a mistrovství světa o dva roky později stal terčem vtípků na sociálních sítích. Účastníkům televizních diskuzí se tam například radí, jaké vybavení si pořídit do studia, pokud bude hostem i Carragher…

reklama