reklama

Video: Fanoušek Arsenalu neunesl porážku v derby, Dele Alliho trefil láhví do hlavy

2:0. Dele Alli ukazuje fanouškům Arsenalu, jakým výsledkem zápas skončil 2:0. Dele Alli ukazuje fanouškům Arsenalu, jakým výsledkem zápas skončil autor: Reuters
Fotbalisté Arsenalu sice vyhráli nedávné ligové derby nad Tottenhamem, ve středečním čtvrtfinále Carabao Cupu se ale radovali po výhře 2:0 Spurs. A fanoušci na Emirates stadium porážku s odvěkým rivalem nesli více než nelibě.

Na vlastní kůži to pocítil záložník Tottenhamu Dele Alli, jenž se postaral o druhý gól v síti Petra Čecha. V 73. minutě mu totiž zatím neidentifikovaný fanoušek Gunners hodil na hlavu láhev s vodou. 

Dvaadvacetiletý Angličan se ale nepříjemným momentem nenechal rozhodit a jako odvetu ukázal směrem na tribunu prsty skóre 2:0, jímž Spurs zápas vyhráli. 

"Chápu, že se fanoušci navzájem nesnáší, ale tohle mohl udělat jen nějaký hlupák," prohlásil trenér hostů Mauricio Pocchetino. "Máme štěstí, že se nic vážného nestalo." 

Arsenal podle anglických médií už společně s policí prozkoumává záběry z kamerového systému, aby útočníka našel. Tučná pokuta ho ale nejspíš ani tak nemine. 

Dele Alli ve čtvrtfinále Carabao Cupu 2018 proti Arsenalu Pořadatel sbírá láhev, která trefila Alliho do hlavy | Foto: Reuters
reklama