7. 2. 2017 18:30
Něco jen stěží uvěřitelného zažili hráči a fanoušci Olympie a Motaguy v honduraské nejvyšší fotbalové lize. Domácí dotahovali jednobrankové manko. Rozhodčí nastavil tři minuty nad rámec základní hrací doby. Když běžela už 94. minuta a Olympia dotírala na soupeřovu branku, zjevil se na hřišti do půl těla obnažený fanoušek i s míčem. Sudí si ale ničeho nevšímal, hrálo se dál. O pár vteřin později napřáhl na hranici vápna záložník Roger Rojas a vyrovnal na 2:2. Spolu s ním ale skóroval i v pokutovém území stále pobíhající divák. Rozhodčí prostestů hostů nedbal a branku normálně uznal. Inu, jiný kraj, jiný mrav.
Fanoušek vběhl na hřiště a skóroval hned po tom, co dal gól jeho tým. | Video: Youtube