reklama

Video: Hrůza v Premier League. Rondóna dohnalo k slzám, že zlomil soupeři nadvakrát nohu

Podívejte se na video incidentu. www.youtube.com
Rondón okamžitě věděl, že se stalo něco špatného, a začal přesvědčovat sudího, ať přeruší zápas a povolá lékaře.

Liverpool - Venezuelský fotbalista Salomón Rondón z West Bromwiche těžce nesl, že v sobotním utkání anglické ligy proti Evertonu neúmyslně zlomil protihráči Jamesi McCarthymu nadvakrát nohu. Incidentu nemohl zabránit, jelikož zrovna střílel, když mu irský záložník strčil nohu do cesty. Přesto to Rondón ještě na hřišti obrečel.

"Jsem z toho absolutně zničený. Soupeření jde stranou, když kolega utrpí takové nešťastné zranění. Opravdu doufám, že tě, Jamesi, brzy opět uvidím hrát," napsal Rondón krátce po utkání na sociální sítě. "I když jsem se snažil o gól, tak bych si přál, abych nestřílel, jelikož to přineslo jen toto hrozné zranění," dodal v rozhovorech.

Incident se odehrál v 58. minutě utkání, kdy Rondón pronikal do vápna a chystal se vystřelit. V tu chvíli ho ale předskočil McCarthy a míč mu vypíchl. Venezuelan tak plnou silou trefil Ira zezadu do nohy a zlomil mu lýtkovou i holenní kost.

Rondón okamžitě věděl, že se stalo něco špatného, a začal přesvědčovat sudího, ať přeruší zápas a povolá lékaře. Když rozhodčí nereagoval, začal divoce gestikulovat. Následně došel ke střídačce, kde se rozbrečel. Utkání, ve kterém Everton ještě vybojoval alespoň remízu 1:1, však dohrál.

"James má dvojitou zlomeninu. Půjde na operaci, jak to bude možné. Je to opravdu ošklivé zranění, kterým zaplatil vysokou cenou za svou statečnost, že se snažil zabránit soupeřově šanci," řekl trenér Evertonu Sam Allardyce.

reklama