reklama

Vlezte mi na záda. Slavný kouč demonstrativně prostál konec zápasu otočený od hřiště

Youtube.com
Zkušený španělský trenér Rafael Benítez neobvyklým způsobem vyjádřil nespokojenost s průběhem zápasu svého týmu Ta-lien Pro v čínské lize.

Závěrečné desítky sekund úterního duelu proti Ťiang-su Su-ning za stavu 1:2 strávil bývalý kouč Liverpoolu či Realu Madrid demonstrativně otočený zády ke hřišti.

"Ten zápas se mi vůbec nelíbil," odůvodnil své gesto Benítez na následné tiskové konferenci, kterou sám ukončil po zhruba dvou minutách.

Jeho svěřenci, mezi něž patří slovenský reprezentační záložník Marek Hamšík, z dosavadních tří ligových zápasů získali jen bod.

Šedesátiletý Benítez trénuje Ta-lien od loňského července. V posledních týdnech se spekuluje o jeho nespokojenosti v čínském angažmá a pravděpodobném návratu do Premier League, kde naposledy vedl v letech 2016-19 Newcastle.

Madridský rodák Benítez má za sebou dlouhou řadu úspěchů. S Liverpoolem v roce 2005 vyhrál Ligu mistrů, Valencii dovedl k dvěma španělským titulům a triumfu v Poháru UEFA.

Nástupce této soutěže Evropskou ligu zase v roce 2013 ovládl s Chelsea. Trénoval také Inter Milán, Real nebo Neapol, kde se rovněž sešel s Hamšíkem.

"Táta je můj nejlepší kamarád." Kolocová v plné rychlosti překonává i svoji mysl "Táta je můj nejlepší kamarád." Kolocová v plné rychlosti překonává i svoji mysl Čtěte zde
reklama