15. 10. 2017 16:26
Matěj Vydra už nyní vyrovnal svůj střelecký účet z minulé sezony.
Matěj Vydra.
Matěj Vydra. | Foto: ČTK

Londýn - Fotbalový útočník Matěj Vydra vstřelil už po 25 vteřinách gól a přispěl k vítězství Derby v 12. kole druhé anglické ligy 2:0 nad Nottinghamem. Bývalý hráč Watfordu či Udine je s pěti brankami nejlepším střelcem Derby v této sezoně a vyrovnal už svůj počin z minulého ročníku soutěže.

Vydra otevřel skóre v první minutě střelou zpoza šestnáctky a pro jeho tým to byla jediná střela na branku v úvodním poločase. Naopak Nottingham měl šance na vyrovnání a Barrie McKay dokonce trefil brankovou konstrukci.

Pět minut po přestávce domácí pojistili výhru a znovu v tom měl prsty Vydra, který tentokrát asistoval Nugentovi. Zvýšit ještě mohl Lawrence, z přímého kopu ale nastřelil břevno. Vydra odehrál 70 minut.