Manchesteru vzdorovali téměř sto minut. West Ham vypadl z FA Cupu po prodloužení

9. 2. 2021 23:14
Fotbalisté West Hamu s Tomášem Součkem a Vladimírem Coufalem neuspěli ve vyrovnaném osmifinálovém zápase Anglického poháru na hřišti Manchesteru United. Domácímu favoritovi zajistil vítězství 1:0 po prodloužení gólem v 98. minutě střídající Scott McTominay. Oba čeští reprezentanti odehráli celý zápas.
Tomáš Souček v souboji s Nemanjou Matičem z Manchesteru United.
Tomáš Souček v souboji s Nemanjou Matičem z Manchesteru United. | Foto: Reuters

Utkání West Hamu jsme sledovali v online přenosu.

Burnley s útočníkem Matějem Vydrou v sestavě vypadlo s druholigovým Bournemouthem, kterému podlehlo 0:2. Hosté uspěli i s prozatímním koučem Jonathanem Woodgatem, jenž vede mužstvo po nedávném odvolání trenéra Jasona Tindalla.

Bournemouth, který loni sestoupil z Premier League, poslal do vedení v 21. minutě Sam Surridge a v druhém poločase pojistil výhru z penalty Junior Stanislas. V Anglickém poháru se tým dostal tak daleko poprvé od roku 1957.

Kouč Burnley Sean Dyche nasadil hodně kombinovanou sestavu. Oproti poslednímu ligovému zápasu udělal osm změn. Vydra odehrál 74 minut.

V základní sestavě Burnley měl nastoupit i Erik Pieters, ale televizní reportér upozornil zástupce klubu, že nizozemský obránce kvůli žlutým kartám z minulých kol nesmí hrát.