reklama

Za senzační prohru PSG mohou i lupiči, Di Maria kvůli nim o poločase střídal

Soccer Football - Ligue 1 - Paris St Germain v Nantes - Parc des Princes, Paris, France - March 14, 2021 Paris St Germain's Angel Di Maria in action with Nantes' Marcus C Soccer Football - Ligue 1 - Paris St Germain v Nantes - Parc des Princes, Paris, France - March 14, 2021 Paris St Germain's Angel Di Maria in action with Nantes' Marcus C autor: Reuters
Během nedělního ligového zápasu Paris Saint-Germain s Nantes, který francouzští mistři nečekaně prohráli 1:2, se stali dva hráči PSG obětí vloupání. Zloději vykradli dům záložníka Ángela di Maríi a také rodičů kapitána Marquinhose.

Lupiči pronikli do domu Di Maríi navzdory přítomnosti jeho rodiny, podle zdrojů agentury AFP ale nedošlo k žádnému násilí. Pachatelé argentinskému fotbalistovi vyprázdnili sejf, kde měl šperky a hodinky.

Bican? Nezájem. Ronaldo sám sebe označil za nejlepšího střelce fotbalové historie Bican? Nezájem. Ronaldo sám sebe označil za nejlepšího střelce fotbalové historie Čtěte zde

Trenér PSG Mauricio Pochettino stáhl Di Maríu ze hřiště v 62. minutě, poté co za ním přišel z tribuny sportovní ředitel Leonardo. Pochettino se svým krajanem prohodil po vystřídání pár slov a Di María okamžitě zamířil do kabiny a poté domů.

"Samozřejmě jsme zklamaní, že jsme ztratili tři body. Ale týmem otřásly záležitosti, o kterých pravděpodobně víte. Není to výmluva, ale byly tam nefotbalové věci, které druhý poločas ovlivnily," řekl novinářům Pochettino, jehož svěřenci kvůli nečekané porážce s předposledním týmem tabulky nevyužili šanci dostat se do čela.

Vpád lupičů do domu Marquinhosovy rodiny u Paříže podle AFP provázelo násilí, jež se ale obešlo bez zranění. Jedním z lidí v domě byl otec brazilského fotbalisty.

Letos se už v lednu stal obětí zlodějů jiný hráč PSG Mauro Icardi. Di Maríu už vykradli během jeho působení v Manchesteru United v roce 2015.

reklama