reklama

Za tohle Schicka neprodáme. AS Řím odmítl návrh Lipska, nabídlo dvacet milionů eur

Patrik Schick v dresu Lipska ohrožuje branku Kolína nad Rýnem Patrik Schick v dresu Lipska ohrožuje branku Kolína nad Rýnem autor: Reuters
Budoucnost útočníka Patrika Schicka je stále nejasná. Lipsko má sice o českého fotbalového reprezentanta zájem, ale s poslední nabídkou u AS Řím neuspělo. Německý klub podle deníku Gazzetta dello Sport za hráče nabídl 20 milionů eur.

Schick je v Lipsku na hostování a součástí dohody je i možnost přestupu za 29 milionů eur. Lipsko však s ohledem na ekonomické následky zaviněné pozastavením evropských soutěží kvůli pandemii nového typu koronaviru požaduje slevu a naposledy nabídlo 20 milionů (531 milionů korun).

AS Řím je připraven o snížení přestupové částky za Schicka, který v dosavadních 19 zápasech za Lipsko v bundeslize dal deset branek, jednat. Údajně je ochoten jít na 25 milionů, podle Gazzetty dello Sport dokonce až na 23 milionů. Důvodem jsou finanční problémy italského klubu.

Schick se trefil, pak ho trenér obětoval. Oslabené Lipsko ale výhru stejně neudrželo Schick se trefil, pak ho trenér obětoval. Oslabené Lipsko ale výhru stejně neudrželo Čtěte zde
reklama