reklama

Zaplať, nebo zveřejníme tvoje sexuální videa. Argentinskou hvězdu vydírají nahrávkami

Ezequiel Lavezzi a Yanina Screpanteová Ezequiel Lavezzi a Yanina Screpanteová autor: Reuters
Bývalý argentinský fotbalový reprezentant Ezequiel Lavezzi se stal obětí vydírání. Po někdejším útočníkovi Neapole či Paris Saint-Germain požadují pachatelé peníze za to, že nezveřejní jeho videa a fotografie se sexuálním obsahem.

Lavezziho vydírají společně s jeho přítelkyní Natalií Borgesovou, s níž se v době koronavirové pandemie uchýlil do Karibiku.

Za každou fotografii a video, které vyděrači údajně vlastní, měl olympijský vítěz z Pekingu zaplatit 5000 dolarů (128 tisíc korun).

Lavezzi místo placení instruoval své právníky, aby předali případ policejnímu oddělení zabývajícímu se kybernetickou kriminalitou.

Vicemistr světa z roku 2014 Lavezzi ukončil kariéru loni v prosinci po tříletém působení v čínském klubu Che-pej China Fortune.

S Neapolí v roce 2012 získal Italský pohár, v dresu PSG se v letech 2013 - 2016 radoval ze čtyři francouzských titulů. Za Argentinu odehrál 51 zápasů.

Bývalého fotbalistu Realu zatkli kvůli obchodu s kokainem Bývalého fotbalistu Realu zatkli kvůli obchodu s kokainem Čtěte zde
reklama