reklama

Zběsilý Rooney. Útočník předvedl surový zákrok, do sprchy ho poslal až videorozhodčí

Wayne Rooney (v tmavém) v utkání proti FC Los Angeles Wayne Rooney (v tmavém) v utkání proti FC Los Angeles autor: Reuters
Slavný anglický fotbalista Wayne Rooney se opět nepředvedl v moc pozitivním světle. V utkání zámořské MLS proti týmu FC Los Angeles neunesl nepříznivý vývoj střetnutí a krátce po přestávce po brutálním faulu uviděl červenou kartu.

DC United, které Ronney vedl jako kapitán, prohrávali po prvním poločase vysoko 0:3 a to ještě soupeř neproměnil penaltu. Frustrace z bývalého forvarda Manchesteru United nevyprchala ani o přestávce, a když krátce po návratu z kabin ztratil míč, surovým zákrokem si vybil vztek na jednadvacetiletém Uruguayci Diegovi Rossim, jehož zasáhl ošklivým šlapákem.

Podívejte se na Rooneyho faul:

Sudí Robert Sibiga nejprve útočníkovi domácího celku překvapivě udělil jen žlutou kartu a přes protesty kalifornských fotbalistů na tom nehodlal nic měnit. Až pokyn videorozhodčího ho přiměl k tomu, aby situaci přezkoumal na monitoru. A pak už nebylo co řešit, žlutou kartu arbitr přemaloval na červenou a Rooney musel ze hřiště.

Washingtonský celek na stadionu Roberta F. Kennedyho nakonec podlehl 0:4, když Rossi završil hattrick a v šestém utkání nové sezony docílil stejného počtu gólů. Rooney má na svém kontě čtyři trefy, sehrál však o zápas méně.

Ďábelský Rooneyho mix: prášky zapíjel alkoholem. Ve vězení se k němu chovali slušně Ďábelský Rooneyho mix: prášky zapíjel alkoholem. Ve vězení se k němu chovali slušně Čtěte zde
reklama