reklama

V Americe jsou fanoušci hladoví. Na přípravný zápas Realu s Chelsea přišlo téměř 105 tisíc diváků

Real slaví branu Marcela proti Chelsea na americkém turné www.youtube.com
V americkém Michiganu přišlo na přípravné utkání Realu Madrid proti Chelsea 105 826 diváků. K překonání rekordu v počtu diváků na fotbalovém zápase v USA chybělo 4 tisíce diváků.

Ann Arbor - Přesně 105.826 diváků si nenechalo v Michiganu ujít přípravný fotbalový zápas mezi Realem Madrid a Chelsea. Kdyby jich na stadion ve městě Ann Arbor přišlo ještě o čtyři tisíce více, padl by rekord v USA při fotbalovém utkání.

Rekordní kulisu měl rovněž na Michigan Stadium, domovské aréně týmu amerických fotbalistů, před dvěma lety jiný zápas Realu proti Manchesteru United. Tehdy ho sledovalo 109.318 fanoušků. V sobotu si přišli znovu fotbal užít, i když Realu chyběly největší hvězdy.

Realu chyběly největší hvězdy

Mistr Evropy Cristiano Ronaldo se totiž zotavuje po zranění kolena, Gareth Bale dostal po Euru volno a Karim Benzema má potíže s kyčlí. I bez nich úřadující vítěz Ligy mistrů vyhrál 3:2.

Pocta pro Ronalda. Na Madeiře po něm pojmenují letiště Pocta pro Ronalda. Na Madeiře po něm pojmenují letiště Čtěte zde

Real měl tříbrankový náskok už v 37. minutě, v dresu Chelsea se až v posledních deseti minutách dvakrát prosadil střídající Eden Hazard. "V obraně jsme nehráli týmově. Celkově jsme s míčem byli lepší než bez něj," hodnotil nový kouč Chelsea Antonio Conte.

reklama