Zemanovo AS dostalo debakl od Juventusu

29. 9. 2012 22:58
Zdeňku Zemanovi zápas v Turíně určitě radost neudělal
Zdeňku Zemanovi zápas v Turíně určitě radost neudělal | Foto: Reuters

Turín - Fotbalisté AS Řím s českým trenérem Zdeňkem Zemanem utrpěli ve šlágru italské ligy s Juventusem Turín debakl 1:4.

Obhájce titulu si na svém hřišti vypracoval tříbrankový náskok už v úvodní dvacetiminutovce a po neúplném šestém kole vede tabulku o tři body před Neapolí.

Juventus svého rivala dokonale zaskočil. Už v jedenácté minutě otevřel skóre z trestného kopu Pirlo, pět minut po něm zvýšil z penalty další záložník Vidal a v 19. minutě korunoval povedený úvod útočník Matri.

Zemanovi svěřenci se vzpamatovali pozdě a v 69. minutě pouze snížil forvard Osvaldo z druhého pokutového kopu zápasu. V poslední minutě navíc uzavřel skóre čtvrtou brankou "Staré dámy" střídající Giovinco.

V dalším sobotním utkání remizoval vicemistr AC Milán v Parmě 1:1 a po dalším nepřesvědčivém představení zůstává ve středu tabulky.