FOTO Kane a Crafword zářili, Chicago jde za Jágrem do finále

Chicago v konferenčním finále vypráskalo Los Angeles 4:1 na zápasy a po třech letech si znovu zahraje finále Stanley Cupu. Podívejte se na obrázky z rozhodujícího pátého zápasu série.
Obhájcům titulu se stala osudná tahle rána. Hvězda loňského play off, brankář Jonathan Quick, nedosáhla na tuhle ránu Patricka Kaneho...
...Kane rozhodl o výhře Chicaga 4:3 v druhém prodloužení, takto slavil výhru, postup a také svůj hattrick.
Chicago se v pátém utkání jinak jednoznačné série s Los Angeles trápilo dlouhých 92. minut.
...stálo to ale za to. Jestřábi i s Michaelem Frolíkem a Michalem Rozsíval v sestavě slaví po třech letech další postup do velkého finále.
Sport Reuters Sport, Reuters
9. 6. 2013 7:43
Podívejte se na obrázky z NHL: Takhle slavilo Chicago postup do finále Stanley Cupu.

Chicago - Patrick Kane v 92. minutě, tedy ve druhém prodloužení, završil svůj hattrick a poslal Chicago za Jaromírem Jágrem a jeho Bostonem po třech letech do finále Stanley Cupu

Jestřábi si v konferenčním finále počínali podobně jako právě Boston. Svého soupeře - obhájce titulu z Los Angeles - vypráskali 4:1 na zápasy.

Podívejte se obrazem, jak to v noci na dnešek v Chicagu vypadalo. Oslavy z postupu si v Chicagu užívali i dva Češi - Michael Frolík a Michal Rozsíval

Finále Stanley Cupu začne ve středu v noci.