reklama

Amur řádil v Bratislavě, opilé maséry do Prahy nepustili

Ilustrační foto. Ilustrační foto. autor: Lenka Rybaříková
Členové výpravy dnešního soupeře Lva Praha v Kontinentální lize totiž podle informací slovenských médií zcela zdevastovali jeden z hotelových pokojů

Bratislava - Středeční porážka na ledě Slovanu Bratislava podle všeho hodně naštvala hokejisty Amuru Chabarovsk. Členové výpravy dnešního soupeře Lva Praha v Kontinentální lize totiž podle informací slovenských médií zcela zdevastovali jeden z hotelových pokojů, ve kterém ve slovenské metropoli bydleli, a ve čtvrtek do Prahy odletěli bez masérů. Oba totiž zadržela policie.

Slovan porazil Chabarovsk 3:2, v noci pak bylo podle informací webu novinky.sk v hotelu hodně rušno. Většina výpravy byla opilá a pokoj číslo 714, v němž bydleli maséři, byl ráno zcela zdevastovaný. Podle webu se zástupci hotelu snažili do pokoje dostat už v noci, ale nepodařilo se jim to, neboť dveře byly zabarikádované.

"Mohu potvrdit, že došlo k poškození hotelového pokoje. Více se k tomu ale nechceme vyjadřovat, jde o ochranu našich hotelových hostů," uvedla ředitelka hotelu Rozwitha Bieberová. Škoda byla podle prvních odhadů vyčíslena na 3000 eur (82.500 korun). Policie poté potvrdila, že ve čtvrtek zadržela dva občany Ruské federace.

reklama