reklama

Bednář s Hlinkou se vrací na led. Mají pomoci vyvést z krize druholigové Vrchlabí

Jaroslav Bednář. Jaroslav Bednář. autor: Lukáš Caha
Hokejové Vrchlabí, které působí ve 2. hokejové lize střed, hlásí zvučné posily. V průběhu ledna by se k týmu měli připojit Jaroslav Hlinka a Jaroslav Bednář.

Oba veteráni přitom naposledy obuli brusle v profesionálním zápase v minulé sezoně. A zatímco Hlinka marně čeká na nabídku z elitních soutěží, z Bednáře se stal sportovní manažer extraligového Mountfieldu.

Hlinka na sklonku kariéry. Odmítl nabídky z extraligy, ale končit ještě nechce Hlinka na sklonku kariéry. Odmítl nabídky z extraligy, ale končit ještě nechce Čtěte zde

Hradec Králové přitom s krkonošským klubem úzce spolupracuje, i proto se nakonec podařilo šéfovi klubu Aleši Cermanovi přemluvit extraligovou legendu, aby si ve Vrchlabí prodloužila kariéru.

Dvaačtyřicetiletý Bednář následně zlákal stejně starého Hlinku, aby se spolu s ním na misi do Vrchlabí vydal. Bývalá ikona Sparty si ovšem vymínila, že pokud dostane nabídku z lepších soutěží, z angažmá ve Vrchlabí sejde.

Oba hráči by se měli poprvé v dresu Stadionu představit v průběhu ledna. Není navíc vyloučeno, že se v průběhu jara k oběma veteránům připojí další legenda Jan Hlaváč, jehož bratr Petr tým trénuje. Dvojnásobný mistr světa už v minulé sezoně za Vrchlabí odehrál 12 zápasů.

reklama