Boleslav si stěžuje na výkon sudích v utkání na Spartě

ČTK, yac
16. 2. 2009 17:59
Boleslav podala oficiální protest

Mladá Boleslav - Vedení hokejistů Mladé Boleslavi se nelíbil výkon rozhodčích v pátečním utkání 49. kola extraligy na ledě pražské Sparty.

Podle oficiálních internetových stránek středočeského celku požádali funkcionáři šéfa rozhodčích Asociace profesionálních klubů ledního hokeje Pavla Halase o posouzení výkonu hlavních sudích Vladimíra Šindlera, Radka Husičky i čárových Davida Polonyiho a Martina Kreuzera.

"Po zhlédnutí videozáznamu jsme přesvědčeni, že některé jejich výroky z první třetiny do jisté míry ovlivnily další vývoj utkání," řekl serveru sportovní manažer Mladé Boleslavi Jaromír Šindel.

Poslední celek tabulky prohrál na Spartě 1:5. Po první třetině byl stav 0:3, když Středočeši inkasovali všechny góly v oslabení, dvakrát z toho ve třech proti pěti.