Bostonský Fraser jediným gólem zápasu zdolal Montreal

9. 5. 2014 6:20
Až do 62. minuty zápasu čekali diváci v Montrealu na první a jediný gól zápasu druhého kola play off NHL.
Radost hráčů Bostonu z vítězného gólu Matta Frasera (35).
Radost hráčů Bostonu z vítězného gólu Matta Frasera (35). | Foto: Reuters

Montreal - Až do 62. minuty zápasu čekali diváci v Montrealu na první a jediný gól zápasu druhého kola play off NHL. K jejich lítosti ho ale dal hostující útočník Matt Fraser. Boston tak porazili Canadiens 1:0 a v sérii srovnali na 2:2.

Gól Matta Frasera si prohlédněte ZDE

Také v druhém zápase se radovali hosté. Anaheim zdolal Los Angeles a snížil tak v sérii na 1:2. Ducks se díky přesilovkovým trefám Coreyho Perryho a Teemu Selänneho dvakrát ujali vedení, ve 48. minutě vedli gólem Bena Lovejoye už 3:1, v marné snaze domácích o zvrat Mike Richards 31 vteřin před koncem normální hrací doby jen snížil na konečných 2:3.

Aktualizujeme...

2. kolo play off NHL:

Východní konference - 4. zápas:

Montreal - Boston 0:1 v prodl.

Branka: 62. Fraser. Střely na branku: 33:35. Diváci: 21.273. Stav série: 2:2.

Západní konference - 3. zápas:

Los Angeles - Anaheim 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)

Branky: 25. J. Carter, 60. M. Richards - 5. Perry, 36. Selänne, 58. Lovejoy. Střely na branku: 31:22. Diváci: 18.622. Stav série: 2:1.