reklama

Brankář Komety Trvaj: Nejsme v play off a to je v p*deli

Brankář Komety hledal slova jen těžce: Kometa je podle něj v p*deli. Brankář Komety hledal slova jen těžce: Kometa je podle něj v p*deli. Foto: CPA
"Je to v p*deli," řekl stručně a jasně brankář Jiří Trvaj. Reagoval tak na to, že jeho Kometa nepostoupila do play off.

PrahaTo, co se dělo s brněnskou Kometou po zápase na Spartě, snad ani nemá cenu popisovat. Brno prohrálo v Praze 0:6 a přišlo o šanci postoupit do play off.

Úřadující vicemistři budou hrát jen skupinu o udržení. Sezona končí ostudou. "Je to v p*deli, co vám mám k tomu říct?" ptal se po zápase v rozhovoru Jiří Trvaj.

Brankář Komety, který se dnes mohl přetrhnout, byl vyhlášen dokonce hvězdou zápasu, ale Brno prostě klíčový zápas odehrálo tak špatně, že stejně lovil puk ze sítě šestkrát.

Trvaj jako jeden z mála hráčů Brna promluvil. Stejně jako u trenéra Zdeňka Venery a kapitána Leoše Čermáka neměl daleko k pláči a nejčastěji z něj vypadávalo jen slovo nevím.

Co se stalo s Kometou, která byla ještě v říjnu druhá, je smutnou hádankou i na jihu Moravy.

Jirko, dá se k tomu dneska vůbec něco říct?
Vůbec nic. Je to v prdeli a nejsme v play off. Nebo co chcete slyšet?

Už jste se dívali na výsledky ostatních zápasů? Všechno vám dnes hrálo do karet, stačilo vyhrát a jste v play off...
Samozřejmě to víme. Mohli jsme tam být, jenže bychom museli vyhrát. A k tomu dnes bylo hodně daleko.

Trenér Venera vám vyčítal nedisciplinovanost. Sparta využila dvojnásobnou přesilovku za dva hloupé fauly v útočném pásmu. Tohle asi nebyl váš plán, co?
Bohužel já fakt nevím, co na to říct. Samozřejmě jsme si to říkali. Jenže když si něco řeknem, tak to tak taky musí být a ne jít tady na Spartě a ještě k tomu v takovém zápase do tří. To je smrtelné.

Jak se vám na to, co jste viděl z brány dívalo? Nebýt vás, byl by to pro Kometu ještě horší debakl...
Asi tak, že jsme si to prohráli úplně sami a teď se prostě nedá nic jiného dělat. Už je to pryč a musíme se připravit na to, co je před náma.

Jak bude těžké myslet na play out? Náskok máte, ale ten už jste měli i letos v říjnu, když jste byli ještě druzí...
Musíme si vyčistit hlavy. Play off je pryč a už se to nedá zachránit. Musíme se maximálně soustředit na to, co budeme hrát. Začínáme doma, musíme toho využít a co nejrychleji nahnat body, abychom nespadli ještě do baráže.

reklama