reklama

Brankář Maxwell bude další dva roky pokračovat v Pardubicích

Brandon Maxwell. Brandon Maxwell. autor: Zlata Vostrá
Americký brankář Pardubic Brandon Maxwell prodloužil v Dynamu smlouvu o další dva roky.

Pardubice - Hokejový brankář Brandon Maxwell bude i nadále pokračovat v extraligových Pardubicích. Čtyřiadvacetiletý Američan se dohodl s Dynamem na prodloužení kontraktu i na příští dvě sezony. Klub o tom informoval v tiskové zprávě.

"Brandon Maxwell přišel do Pardubic původně na zkoušku. Svou poctivou prací v trénincích a následně v zápasech se propracoval v naši jedničku, na kterou se můžeme spolehnout," uvedl generální manažer Pardubic Pavel Rohlík.

Maxwell v této sezoně odchytal 35 utkání v extralize s průměrem 2,48 obdržené branky na zápas a s úspěšností zákroků 92,27 procenta. Třikrát udržel čisté konto. V minulém ročníku do české extraligy nakoukl v dresu Vítkovic, kde dostal příležitost jen v pěti duelech.

"Měli jsme obrovský zájem na pokračování vzájemné spolupráce. Mám velikou radost, že jsme se dohodli na podmínkách nového dvouletého kontraktu," navázal Rohlík. "Jednání jsme vedli několik týdnů, naší jednoznačnou prioritou bylo udržet Brandona Maxwella v naší organizaci. O jeho služby měly zájem i jiné kluby, jsem rád, že jsme se domluvili. Počítáme s Brandonem jako s naší jedničkou," dodal Rohlík.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o extralize 2015/16

Tipsport extraliga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Tipsport extraligy

reklama