reklama

Brněnskou Kometu posílí slovenský útočník Špirko se zkušenostmi v KHL

Nová brněnská posila Rastislav Špirko má doma extraligový titul z Pardubic z roku 2010. Nová brněnská posila Rastislav Špirko má doma extraligový titul z Pardubic z roku 2010. autor: ČTK
Jednatřicetiletý slovenský útočník Rastislav Špirko posílí extraligové hokejisty Komety Brno. Odchovanec Martina má český titul s Pardubicemi z roku 2010, uplynulé čtyři sezony hrál v KHL postupně v dresu Lva Poprad, Jekatěrinburgu, Spartaku Moskva a Chabarovsku.

Brno - Hokejisty extraligové Komety Brno posílí slovenský útočník Rastislav Špirko. Jednatřicetiletý hráč začal sezonu v Martině, kde v devíti zápasech nasbíral dvanáct kanadských bodů a je tak třetí v tabulce produktivity slovenské soutěže.

Kometa oznámila Špirkův příchod na svém oficiálním webu, pokud stihne vyřešit potřebné formality, nastoupí člen širšího kádru reprezentace již v pátečním zápase na ledě Třince.

Odchovanec Martina v minulosti již v české extralize působil, před osmi lety přišel do Ústí nad Labem. V pardubickém dresu se v roce 2010 radoval ze zisku mistrovského titulu. Uplynulé čtyři sezony hrál v Kontinentální lize, kde postupně hájil barvy Lva Poprad, Jekatěrinburgu, Spartaku Moskva a Chabarovsku.

reklama