Čajánek v Ostravě zuřil: Nehrajeme srdcem a nepadáme na hubu

15. 3. 2013 21:45
Nepadáme na hubu a nehrajeme srdcem. Tahle zuřil po druhém utkání v Ostravě Petr Čajánek. Kapitán Zlína, který ve Vítkovicích prohrál dva vyhrané zápasy.
Petr Čajánek byl naštvaný. Jeho tým podle něj nehraje play off hokej: Nepadá na hubu a nehraje srdcem | Foto: CPA - Eduard Erben

Ostrava - Petr Čajánek byl pořádně naštvaný a vůbec se není co divit. Zlín ve Vítkovicích prohrál i druhý zápas (5:4 v prodloužení - čtěte ZDE), který měl jasně pod kontrolou a přišel o vedení v sérii.

Ta se do Zlína vrací za vyrovnaného stavu 2:2 na zápasy. Psychicky jasně navrch teď mají téměř poražené Vítkovice.

"Nehrajeme srdcem a nepadáme na hubu. Tohle není play off hokej," řekl naštvaný kapitán Beranů Čajánek bezprostředně po utkání.

Včera Zlínu nestačilo vedení 3:0, dnes Vítkovice v průběhu druhé třetiny stáhly dvoubrankové vedení a skóre otočily a i když se Zlín v poslední dvacetiminutovce ještě dokázal dostat do vedení, do konce zápasu ho neudržel.

Ještě jsem nezažil takhle prohrát dva zápasy

Vítkovice srovnaly gólem při závěrečné power play 40 vteřin před koncem a v prodloužení smůla Zlína gradovala. Burger s přispěním tečí dvou bránících hráčů šťastně rozhodl o výhře Vítkovic.

"Jsem zklamaný. Ještě jsem nikdy v životě nezažil, aby můj tým ztratil takhle dvakrát po sobě vedení," pokračoval Čajánek v rozhovoru pro Českou televizi.

O druhé přestávce byl právě Čajánek z výkonu svého mužstva tak rozrušený, že z kabiny vyhnal kameramany televizního přenosu.

"Měli jsme to parádně rozehrané a my si vybereme tu nejtěžší cestu. Teď to začíná zase od znova. Doufám, že jsme se poučili," dodal zkušený zlínský útočník.