České Budějovice - Liberec on-line

SportPlus
17. 3. 2006 15:32
Hokejisté Českých Budějovic mohou rozhodnout již dnes čtvrtfinálovou sérii se suverénem základní části Libercem. Po třech utkáních vedou v sérii jednoznačně 3:0 a dnes je domácí publikum požene za čtvrtým triumfem. Dokáží ještě Bílí Tygři zaútočit a kousat? Sledujte naši podrobnou on-line reportáž i se vstupy z druhého dnešního utkání mezi Třincem a Slavií.

On-line přenos končí, děkujeme za pozornost.

60:00 Zápas skončil, Liberec vyhrál 2:1.

59:45 Pletka netrefil prázdnou budějovickou branku, puk jen škrtnul o tyčku.

59:17 Budějovice hrají bez brankáře, je to 4 na 4.

59:09 Podnkonický byl opět v situaci 2 na 1 a plálil.

58:24 Domácí Kotrla byl vyloučen na 2 minuty za faul loktem. Liberec dostal výhodu přesilovky 4 na 3.

58:00 Liberečtí Podkonický a Vaic jeli na samotného Kutláka. Jejich šanci kryl Turek. Kutlák poté zbytečně fauloval a dsotal 2minutový trest.

57:33 Pokračuje přesilovka Budějovic 5 na 4.

57:33 Hnilička fantasticky chytil šanci Brabence. Pak asi 15 vteřin zůstal bez hole, ale domácí nedokázali nabídnutou šanci nabídnout.

Slavia porazila Třinec 4:3 gólem v prodloužení. Celou sérii vyhrála 4:0.

55:23 Liberecký Čermák dsoatl dvě minuty, domácí čeká 120 vteřin přesilovky 5 na 3.

55:03 Liberečtí jakoby se bálí jít před branku, rozehrávají si ve větší vzdálenosti.

53:51 Budějvoice začaly sedmiminutovou přesilovku.

53:51 Zranění Hübl zamíří na vyšetření do nemocnice.

53:51 Liberecký Jiruš dostal trest na 2 plus 5 minut plus do konce utkání.

53:51 Diváci zaházeli led odpadky a pískají.

53:51 Hübla odvážejí z ledu na nosítkách, ale hráč byl při vědomí.

53:51 Liberecký Jiruš posla k zemi Hübla, museli k němu přijít lékaři, zřejmě mu zapadl jazyk nebo omdlel.

53:09 Domácí Hudec se prokličkoval celou libereckou obranou, ale na bekhendové zakončení už neměl dostatek klidu a času.

52:25 Budějovciké Brabenec střílel přes vracejícího se obránce, trefil horní tyčku.

51:00 Klimenta je už na střídačce, ale je značně otřesený.

51:00 Na ledě zůstal po kontaktu s manitenelem ležet liberecký Klimenta. Jsou u něj olékaři obou týmů.

50:36 Radek Bělohlav je na střídačce v civilu, do dnešního zápasu už nezasáhne.

50:36 Šimánek se dostal do libereckého pásma, zadovkou našel Hübla, který vypálil do Hniličkova klína.

48:54 Liberecký Klimenta se dostal do nájezdu, ale domácí Kutlák jej čistě zastavil.

Slavia hraje v Třinci po 60 minutách 3:3. Bude následovat desetiminutové prodloužení.

46:13 Liberecký Pletka obešel Haranta a ve vyložené šanci jen napálil Turka.

44:40 Vak v souboji před libereckou brankou šikonvně tečoval Kotrlovo nahození. Hnilička puk s přehledem chytil.

44:11 Šimánek dostal zpětnou přihrávkou do šance před Hniličkou Hübla. Ten prostřelil bránícího obránce, ale ani na druhý pokus gól nedal.

42:51 Hanzlík pálil od modré a Turkovi život znepříjemňoval atakující liberecký forvard.

41:45 Začátek třetiny je rozháraný, na obou stranách se nedaří přímočaré kombinace.

40:01 Začala třetí třetina.

Třinec vyrovnal zápas se Slavií na 3:3, střelcem byl Polanský.

40:00 Skončila druhá třetina, Liberec vede 2:1.

39:30 Šachl se opět objevil před Turkem a jeho dorážku zastavila až tyčka.

37:28 Liberec vede 2:1.Hanzlík vypálil a Šachl bekhendem vrátil odražený puk za Turkova záda.

36:54 Liberec se až nyní dosta do přesilovkévého zámku před Turkem. Domácí výborně brání a narušují soupeřovu kombinaci.

36:25 Domácí Hudec nezpracoval Brabencovu přihrávku a přišel tím o šanci v oslabení.

35:36 Domácí Květoň dostal 2+2 za faul na libereckého hráče, kterého trefil do obličeje.

35:26 Domácí Mertl a Květoň se téměř dostali do nájezdu, ale liberecký obránce jim vzal kotouč.

35:00 Budějovice jsou aktivnější, mají více ze hry a častěji se dostávají před libereckého gólmana.

Třinec hraje se Slavií po druhé třetině 2:3. Sup upravil už na 1:3, za domácí snižoval Polanský.

33:11 Na ledě zůstal ležet domácí Kotrla, ale po chvíli odjel na střídačku.

33:11 Hostující Čermák vybojoval ve složitém souboji puk, vyvezl před branku, ale tam nedokázal zakončit. Přehlédl i najíždějícího Richtera.

31:55 Liberec je v plném počtu.

31:50 Další Hüblova střela, Hnilička ji chytil do lapačky.

30:33 Začíná přesilovka Budějovic.

29:55 Bude se hrát 4 na 4. Liberecký Richter dostal 2minutový trest za držení.

28:33 Domácí Harant dostal 2 minuty za hru vysokou holí.

27:27 Tomajko stál 3 metry řed brankařem a vypálil, Turek jeho střelu vyrazil.

26:27 Richter váhal před Hniličkou s rozehrávkou, k puku se dostal Hřebejk, který se pokusil o blafák.

25:37 Brabenec zpoza branky našel Veselého, ale jeho pokus mířil mimo. O chvíli později byl před Hniličkou úplně volný Hübl.

24:22 Hostující Holuby byl vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.

24:09 Šimánek od pravého mantinelu nahodil před Hniličku a ten měl plné ruce práce s Hüblovým pokusem o teč.

23:29 Hřebejk vybojoval za libereckou brankou puk a bekhendem vylekal Hniličku.

23:08 Bělohlav se vrátil na střídačku a rozcvičuje se.

22:19 Liberecký Míšek sklepl ze vzduchu kotouč, ale Plodek jej do prázdné brnaky nedopravil. Turek byl přitom v té chvíli k němu zády.

21:08 Domácí Hübl byl vylouočen na 2 minuty za nedovolené bránění.

20:01 Začala druhá třetina.

Slavia vede v Třinci už 3:1. Branku dal Sup.

20:00 Konec první třetiny. Stav 1:1.

19:56 Na Bělohlavem se sklání spoluhráči i klubový lékař. Bělohlav vstal, s pomocí dvou lidí pomalu jede ke střídačce.

19:56 Bělohlav zůstal po střetu s Podkonickým ležet na ledě. Drží se za pravé koleno.

19:20 Budějoviciký Sailer byl na útočné modré v dobré pozici na brejk, ale Kutlákovu přihrávku nezpracoval.

18:32 Podkonický se obtočil kolem domácího Brabence, místo mezi betonem a tyčkou nenašel.

18:25 Bombu Vaice z velké vzdálenosti Turek bez problému chytil do lapačky.

17:53 Domácí Vak si špatně vypočítal bodyček na libereckého protihráče a sám zůstal otřesený na ledě.

17:03 Po dělší mají oba týmy pět hráčů na ledě.

16:37 Kutlák vyzkoušel střelou krok za modrou pozornost Hniličky.

Ve druhém zápase je po první třetině stav 1:2. Druhý gól dal hostující Dlouhý, snížil Fabuš.

15:16 Výhodu 5 na 4 mají domácí.

15:02 Dvě minuty za napadení dostal liberecký Víšek. Hraje se 4 na 4.

14:17 Poměr hráčů na ledě se změnil na 5 na 4.

13:16 Liberec hraje přesilovku 4:3.

13:16 Domácí Harant dostal 2+10 minut za naražení Tomajka na mantinel.

12:17 Domácí Hřebejk dostal 2 minuty za faul na Klimentu, který byl potrestán 2 minutami za nesportovní chování. Pád totiž přifilmoval.

11:46 Vydarený vyslal kotouč od modré k Bělohlavovi, který byl však k Hniličkovi zády a v otočce už gólmana překvaspit nestačil.

11:25 Čermák okamžitě po vhazování z ostrého úhlu Turka střelou k tyči nepřekvapil

11:05 Budějovice vyrovnaly na 1:1. Kutlák nahodil puk před branku, kde jej ve vzduchu regulérně sklepnul Šimánek.

10:44 Vai měl jen problémy s bruslemi, už je opět na ledě.

10:44 Hlavačka z Liberece dostal 2minutový trest za podražení.

9:39 Liberecký Vaic došel do kabiny, Liberec tak nasazuje jen 11 útočníků.

9:09 Budějovice se ubránily, hraje se opět 5 na 5.

Slavia vede v Třinci 1:0 brankou Dlouhého.

7:59 Vak v oslabení málem překonal Hniličku, v brankovšiti zachraňoval Krstev.

7:53 Začala přesilovka Liberce.

7:09 Turek riskantně vyjel z branky a puk vyhodil za mantinel. Dostal 2minutový trest. Na trestnou lavici šel Šimánek.

6:29 Pokus o tlak domácích končil Hudcoou střelpou, kterou však jeden z libereckých hráčů tečoval do ochranné sítě za brnakou Hniličky.

5:53 Při dalším střeleckém pokusu byl faulován Mertl, na 2 minuty jde na trestnou lavici liberecký Richter.

5:25 Domácí Mertl dostal přihhrávku zpoza branky od Hřebejka, ale Hniličku nepřekonal.

5:02 Liberec hraje v pěti.

4:16 Veselý vytřelil z levé strany, ale zamířil jen do Hniličkova břicha.

3:41 Jeden z budějvoických hráčů skončil na zemi, diváci sice pískali, ale rozhodčí nevylučoval. Hnilička raději puk chytil.

3:02 Liberecký Šachl byl vyloučen na 2 minuty za faul lokterm, kterého se dopustil na Brabencovi.

2:44 Hnilička nešikovně rozhehrál puk před brankou, ale domácí toho nevyužili.

1:44 Liberec vede 1:0. Klimenta dokázal dopravit puk do odkryté branky přo dorážce Plodkovy střely. Liberec v sérii proměnil teprve druhou přesilovku.

1:13 Snaha Liberece dostat se do útočného pásma zkrachovala na postavení mimo hru na modré čáře.

0:33 Vyločen domácí Brabenec na 2 minuty za hákování.

0:01 Zápas byl zahájen.

V brance Českých Budějovic je Roman Turek, za Liberec chytá Milan Hnilička.

Začátek Čtvrtá bitva Severu proti Jihu začíná v Českých Budějovicích v 17 hodin.