reklama

Chceme Jágra na MS v Praze, volají fanoušci na internetu

Velká většina fanoušků si přeje, aby Jaromír Jágr pokračoval v reprezentaci minimálně ještě rok Velká většina fanoušků si přeje, aby Jaromír Jágr pokračoval v reprezentaci minimálně ještě rok autor: CPA Eduard Erben
Fanoušci na internetu přemlouvají Jaromíra Jágra, aby ještě nekončil s reprezentací.

Praha - Oznámení Jaromíra Jágra o konci jeho reprezentační kariéry nenechalo chladným žádného českého hokejového fanouška.

Některé komentáře hovoří o tom, že 42letý útočník už na vrcholnou mezinárodní scénu nemá a že je dobře, když věší národní dres na hřebík.

"No, je dost, že končí, sám byl dopředu OK, ale zpátky na něj museli makat jiní, a těch faulů, nestíhal - hákoval... tak to prostě bylo," shrnul pocity řady kritiků v diskusi na Aktuálně.cz Franta Jetel.

"Konečně chlapec zjistil, že na to nemá. Pozdě, ale přece," kvituje Jágrovo rozhodnutí Stanislav Misař.

Díky a ještě nekonči!

Většina příznivců mu ale prostřednictvím internetu děkuje za odvedenou práci a na dálku jej přemlouvá, aby ještě nekončil.

"Čest a obrovský respekt, Jaromíre. Díky za vše!!!!" píše třeba Pavel Varga. "Jardo, díky za všechno, co jsi pro český hokej za ta léta udělal. Bylo vždycky radostí dívat se na tebe, na tvůj zápal pro hru," přidává se Jitka Krejčová.

Podle mnohých patří stále k pilířům národního týmu, což dokázal také tím, že s osmi kanadskými body opanoval týmovou produktivitu na šampionátu.

"Sice Jarda tvrdí, že na to nemá, ale mě nepřesvědčil. Pořád ho bylo vidět a měl rozhodně největší nasazení ze všech našich hráčů. Navíc nejlepší v kanadském bodování z našeho týmu. Ano, věk nezastaví a rychlost ubývá, ale ta jeho technika, jak podrží kotouč u mantinelu, to z našich hráčů nikdo jiný nemá a díky tomu je pořád pro tým platným hráčem," myslí si Martin Jeoffrey Zach.

Chceme Jágra v Praze!

Na Facebooku dokonce vznikají skupiny Chceme Jágra na MS 2015!! (už má přes 70 tisíc příznivců) a další. Právě v příštím roce se totiž bude hrát světový šampionát v České republice, což by podle fanoušků byla mnohem lepší příležitost pro Jágrovu rozlučku než ne příliš povedený turnaj v Minsku.

"Jardo ještě za rok tu Prahu!!!!" vyzývá českou legendu s 68 na zádech Pepino Morava.

Sám Jágr před časem přiznal, že jej účast na domácím mistrovství hodně láká. A když si uvědomíme, že slova o svém reprezentačním odchodu vzal již několikrát zpět, nemusí být přání fanoušků až tak úplně bez šance.

reklama