CSKA ve třetím prodloužení porazilo Petrohrad a je krok od finále

26. 3. 2016 20:35
Hokejisté CSKA Moskva jsou už jen jednu výhru od finále Gagarinova poháru. Třetí semifinále proti Petrohradu rozhodli brankou ve 112. minutě.
Hokejisté CSKA jsou krok od finále.
Hokejisté CSKA jsou krok od finále. | Foto: ČTK

Petrohrad - Až 12. minuta třetího prodloužení rozhodla třetí semifinále Kontinentální ligy mezi Petrohradem a CSKA Moskva.

Do té doby bezbrankový zápas v ní rozhodl běloruský reprezentant Geoff Platt, hájící barvy armádního klubu. CSKA je díky jeho trefě jen jediné vítězství od finále Gagarinova poháru.

Ve stejné situaci byli hokejisté CSKA i loni, kdy rovněž vyhráli úvodní tři semifinálové duely s Petrohradem. Ten však dokázal sérii otočit a poté uspěl i ve finále proti Kazani.

V druhém semifinále vede Metallurg Magnitogorsk nad Ufou 2:0. Tato série zítra pokračuje prvním duelem v Ufě.