reklama

Další průšvih v Plzni. Po Limberském boural opilý i hokejista Kristl

Richard Kristl Richard Kristl autor: ČTK
Podle serveru krimi-plzen.cz minulý čtvrtek ve tři hodiny ráno v Sadech Pětatřicátníků v Plzni boural devatenáctiletý hokejista Richard Kristl. Od nehody ujel, policie ho musela nahánět centrem města a nakonec skončil na záchytce.

Plzeň - Další plzeňský sportovec má oplétačky se zákonem. Podle serveru krimi-plzen.cz minulý čtvrtek ve tři hodiny ráno v Sadech Pětatřicátníků v Plzni boural devatenáctiletý hokejista Richard Kristl. Od nehody ujel, policie ho musela nahánět centrem města a nakonec skončil na záchytce.

"K tomu incidentu došlo," sdělil Aktuálně.cz mluvčí klubu Pavel Pechoušek. "Ale zatím se k němu nechceme dál nijak vyjadřovat. Případné tresty a řešení celé situace jsou momentálně v rukách vedení klubu."

Kristl celou nehodu zavinil, ale po srážce šlápl na plyn a z místa nehody ujel, nabouraný řidič začal vůz VW Passat pronásledovat a ve spolupráci a ve spolupráci s městskou policií se mu podařilo mladíka dopadnout. Ten se ještě snažil utéct po svých, ale nepodařilo se mu to. Odmítl dechovou zkoušku a podle krimi-plzen.cz byl i převezen na záchytnou stanici.

Mladý útočník zatím naskočil za Plzeň do extraligy jen ke dvěma zápasům v nichž vstřelil jeden gól. Jinak hraje na "farmě" v Klatovech. Na západě Čech tak pokračuje ve šlépějích fotbalisty Davida Limberského, který v září naboural pod vlivem alkoholu své Bentley a jeho vyšetřování stále probíhá.

reklama