reklama

Detroit a Toronto si na Nový rok zahrají Winter Classic

V těchto historických dresech nastoupí hokejisté Detroitu a Toronta příští rok ve Winter Classic. V těchto historických dresech nastoupí hokejisté Detroitu a Toronta příští rok ve Winter Classic. autor: nhl.com
Hokejisté Toronta a Detroitu odehrají v příští sezoně NHL utkání Winter Classic pod širým nebem a nahradí si tak duel, který byl kvůli zkrácení probíhající sezony zrušen.

Detroit - Hokejisté Toronta a Detroitu odehrají v příští sezoně NHL utkání Winter Classic pod širým nebem a nahradí si tak duel, který byl kvůli zkrácení probíhající sezony zrušen.

Oba kluby se utkají 1. ledna v historických dresech.

Duel se odehraje na stadionu v Michiganu, na který se v této sezoně mělo prodávat kolem 115 tisíc lístků, což by znamenalo rekordní návštěvu.

V posledních čtrnácti dnech před utkáním si na stadionu zahrají své zápasy i univerzitní, středoškolské a další mládežnické týmy.

Tradiční zápas Winter Classic byl pro dva z šestice zakládajících týmů naplánován na letošní Nový rok, kvůli dlouhým vyjednáváním o kolektivní smlouvě byl ale podobně jako Utkání hvězd v Columbusu a část sezony zrušen.

reklama