reklama

Zklamaný Divíšek: Konec v Brně jsem nečekal, mrzí mě to

Tomáš Divíšek v rozhovoru pro Aktuálně.cz řekl, že konec v Brně vůbec nečekal Tomáš Divíšek v rozhovoru pro Aktuálně.cz řekl, že konec v Brně vůbec nečekal
"Jsem zaskočený, konec v Brně jsem vůbec nečekal," říká v rozhovoru pro Aktuálně.cz vyhozený útočník Komety Tomáš Divíšek.

Brno - Tomáš Divíšek vůbec nečekal, že Kometa Brno o jeho služby nebude mít nadále zájem. Řekl to v telefonickém rozhovoru pro Aktuálně.cz.

Jeden z klíčových hráčů Komety a vítěz kanadského bodování loňského play-off v Brně nečekaně skončil dnes. Moravský klub jeho uvolněním reagoval na výsledkovou a herní krizi, ve které se momentálně osmý celek ligové tabulky nachází.

Třiatřicetiletý centr letos vinou zranění v Brně odehrál jen 28 zápasů, nasbíral v nich ale 27 kanadských bodů a byl třetím nejproduktivnějším hráčem týmu.

"Nehrál jsem ale asi tak, jak se ode mě očekávalo. V současné situaci jsem měl týmu z krize pomoct, to se mi nepovedlo," řekl smutně zkušený útočník, který si teď hledá nové angažmá.

Aktuálně.cz: Jak se to celé seběhlo?
Tomáš Divíšek: Hodně rychle. Přišel jsem na zimák, normálně jsem šel na led a po tréninku mi trenéři a vedení klubu oznámili, že končím.

Takže jste to vůbec nečekal?
Vůbec. Právě naopak. Ještě minulý týden jsem s vedením mluvil a žádné slovo o mém konci nepadlo.

Jak jste tu zprávu vzal?
To víte, že mě to mrzí. Něco jsme tady v Brně vytvořili, byla tady dobrá parta a cítil jsem, že tady tomu můžu ještě něco dát. Na druhou stranu to není můj první konec v kariéře. Takový je hokejový život, je třeba si to moc nepřipouštět.

Přesto se Brno zbavilo jednoho ze svých nejlepších útočníků. Proč?
Asi může hrát každý vždycky lépe. Když se nám dařilo, hráli všichni výborně. Teď to bylo horší a od toho se odvíjely i mé výkony. V tuhle chvíli jsem měl být tím, který ten tým povede. Hráč, který týmu z krize pomůže a potáhne ho. To se mi bohužel nepovedlo.

Co bude teď, vrátíte se zpátky do Mladé Boleslavi, odkud jste byl v Brně na hostování?
Já ani nevím, jak se Kometa s Mladou Boleslaví dohodla. Každopádně musím říct, že mi vedení v Brně dalo volnou ruku a můžu si vybírat z nabídek sám. Uvidíme, co bude. Zatím jednám a chtěl bych to vědět co nejdříve.

Máte už nějaké nabídky?
Mám. Překvapilo mě, jak rychle se to všechno seběhlo. Mám dvě nabídky z Česka a dvě jsou ze zahraničí. Zvažuju všechna pro i proti.

Kdy se rozhodnete?
Chtěl bych mít jasno do konce týdne.

reklama