reklama

Divíšek v Dynamu končí, hráči na pokutách zaplatí dohromady 300 tisíc

Tomáši Divíškovi třetí "štace" v Pardubicích nevyšla. Tomáši Divíškovi třetí "štace" v Pardubicích nevyšla. autor: Zuzana Hronová
Tomáš Divíšek se stal "obětí" včerejší drtivé porážky hokejistů Pardubic s Vítkovicemi 1:6. Útočníkova původně měsíční zkušební lhůta předčasně končí, jeho dnes už bývalí spoluhráči dostali souhrnnou pokutu ve výši 300 tisíc korun.

Pardubice - Hokejový útočník Tomáš Divíšek končí v extraligových Pardubicích. Vedení Východočechů se rozhodlo po pátečním domácím debaklu s Vítkovicemi 1:6 předčasně ukončit původně měsíční zkoušku šestatřicetiletého centra.

Hráči navíc dostali souhrnnou pokutu ve výši 300 tisíc korun, jejíž část bude poskytnuta fanklubu na úhradu nákladů spojených s výjezdy fanoušků.

"Mytí hlav" nastalo hned po zápase

"V reakci na výkon v duelu 7. kola extraligy proti Vítkovicím proběhla hned v sobotu schůzka hráčů s vedením klubu. To jim důrazně vytklo jejich přístup k utkání a udělilo celému týmu souhrnnou pokutu ve výši 300 tisíc korun," uvedlo vedení klubu v prohlášení na oficiálním webu.

Společně s Divíškem byli z A týmu vyřazeni i další útočníci David Roupec a Jaroslav Moučka, kteří budou působit v prvoligovém Šumperku.

Vedení se omluvilo fanouškům

Klubové vedení se také omluvilo fanouškům za předvedený výkon. "A činí takové kroky, aby se již v příštím utkání (výkony) výrazně zlepšily. V případě, že se tak nestane, je připraveno učinit další razantní opatření," dodali zástupci klubu.

Pardubice jsou aktuálně v tabulce s dvěma výhrami a čtyřmi porážkami dvanácté, mají však odehrané o jedno utkání méně než většina soupeřů. V neděli se představí na ledě Olomouce.

reklama