reklama

Crosby chce do Evropy. Agent nabízí hvězdu v KHL a Švýcarsku

Sidney Crosby si během výluky hledá angažmá v KHL a Švýcarsku. Sidney Crosby si během výluky hledá angažmá v KHL a Švýcarsku. autor: Reuters
Trpělivost v jednání o konci výluka NHL už dochází i Sydney Crosbymu. Agent jedné z největších hvězd NHL oslovil kluby z KHL a Švýcarska.

Pittsburgh - Sidney Crosby se chystá hrát během výluky v NHL. Největší hvězda zámořské soutěže to řekla v rozhovoru pro Pittsburgh Post Gazzete.

"Tolik jako v posledních dnech jsem o tom nejspíš ještě neuvažoval. Zvlášť v mém případě, kdy mi hokej tolik chyběl," řekl Crosby s tím, že jeho agent Pat Bisson oslovil týmy z KHL a švýcarské ligy.

Crosby se přitom ještě v minulých týdnech aktivně účastnil většiny jednání a odchod do Evropy dlouho odkládal. Sám měl být symbolem jednoty hráčské asociace NHLPA v boji o lepší podmínky v projednávané kolektivní smlouvě.

"Momentálně je ale pravděpodobnější, že se do Evropy přesunu," řekl Crosby, který zatím na konkrétní nabídku stále čeká.

Rozhodnou nejspíš následující dny. NHL zatím kvůli výluce zrušila všechny zápasy základní části do 14. prosince. Jak bude průběh výluky pokračovat a zda Crosby skutečně zamíří do Evropy, rozhodnou až následující jednání.

reklama