Duel nejlepších týmů první hokejové ligy vyhrála Olomouc

14. 11. 2013 21:54
Olomoučtí hokejisté porazili v předehrávaném utkání 23. kola první ligy lídra tabulky z Mladé Boleslavi 5:3.
Ilustrační foto

Olomouc - Olomoučtí hokejisté porazili v předehrávaném utkání 23. kola první ligy lídra tabulky z Mladé Boleslavi 5:3. Středočeši prohráli poprvé po čtyřech vítězstvích a jejich náskok před druhou Olomoucí se ztenčil na pět bodů.

Úvod vyšel domácím, kteří po brankách Vodného a Ostřížka vedli v 13. minutě 2:0. I v druhé části měla více ze hry Olomouc, ale šance neproměnila a mladoboleslavský Lenc naopak snížil.

V třetí třetině hrála Mladá Boleslav téměř šest minut v početní převaze, v závěru přesilovky se prosadil chytrou střelou Nouza a vyrovnal. Po gólech domácího Kindla a hostujícího Výborného se pak skóre rychle posunulo na 3:3.

Nakonec zápas rozhodla ve svůj prospěch Olomouc. Dvě minuty před koncem se trefil kapitán domácího týmu Bartoň a Herman v závěru stanovil konečný výsledek na 5:3.