reklama

Eliáš nás neodmítá. Hrát by mohl od prosince, zní ze Sparty

Oblékne Patrik Eliáš během výluky NHL dres některého z extraligových týmů? To je zatím ve hvězdách Oblékne Patrik Eliáš během výluky NHL dres některého z extraligových týmů? To je zatím ve hvězdách autor: Reuters
Sparta během výluky NHL namlouvala Patrika Eliáše, ten však angažmá v pražském celku prozatím odmítnul.

Praha - Patrik Eliáš by se v dresu Sparty přece jen objevit mohl. Asistent trenéra Pražanů Jan Votruba popřel informace, které proběhly v médiích o tom, že útočník New Jersey odmítl posílit holešovický celek kvůli jeho bídným výsledkům.

Velké emoce mezi sparťanskými fanoušky rozdmýchalo Eliášovo pondělní zdůvodnění, proč oproti předpokládané dohodě nakonec hrát za Pražany nebude.

"Kdyby byla Sparta na zadních příčkách, tak by bylo zbytečné, abych tam šel na dva měsíce. Musel bych situaci zhodnotit jinak. Bohužel," měl říct šestatřicetiletý forvard.

"Patrik Eliáš dneska hned ráno volal Patriku Martincovi (sportovní manažer Sparty), že takhle se nevyjádřil a že to někdo špatně napsal. Určitě neřekl to, že za Spartu hrát nechce," uvedl Votruba po úterním zápase s Chomutovem. "Vyjádřil se v tom, že když výluka neskončí, tak by chtěl od prosince hrát."

Votruba však připustil, že momentální umíštění Sparty na chvostu extraligové tabulky dohodě příliš nenahrává. "Chápu, že chce hrát v úspěšném mužstvu. Ale uvidíme, jak se celá situace bude vyvíjet," uzavřel jeden z koučů holešovického klubu.

reklama