reklama

Liberecký obránce Plutnar odešel hostovat do Znojma. Uvedl se gólem a asistencí

Michal Plutnar prošel mládežnickými reprezentacemi, ale v Liberci se dosud výrazněji neprosadil. Michal Plutnar prošel mládežnickými reprezentacemi, ale v Liberci se dosud výrazněji neprosadil. autor: Tomáš Liška
Hokejový obránce Michal Plutnar bude po dobu dvou měsíců hostovat z Liberce ve Znojmě. Na jihu Moravy má zacelit mezeru po zraněném zadáku Bořutovi. První utkání proti Villachu mu vyšlo skvěle, připsal si gól a asistenci.

Znojmo - Hokejový obránce Michal Plutnar zamířil z extraligového Liberce na dvouměsíční hostování do Znojma, které hraje mezinárodní ligu EBEL. Třiadvacetiletý odchovanec Havlíčkova Brodu nastoupil za Orly už v dnešním utkání proti Villachu, nové angažmá zahájil gólem, asistencí a domácí výhrou 3:1.

KHL utahuje šrouby. Do roku 2020 vyhodí pět klubů, nové mají být z Koreje či Uzbekistánu KHL utahuje šrouby. Do roku 2020 vyhodí pět klubů, nové mají být z Koreje či Uzbekistánu Čtěte zde

Znojmo angažovalo Plutnara, aby zacelilo mezeru při dlouhodobém zranění zadáka Antonína Bořuty. Do Liberce místo něj putoval devatenáctiletý bek Tomáš Hanousek, který bude nastupovat za juniorku Bílých Tygrů.

Plutnar v této sezoně sehrál za Liberec deset zápasů a připsal si dva body za dvě asistence. Celkem má extraligový šampion z roku 2016 na kontě v nejvyšší soutěži 99 utkání a 20 bodů za čtyři branky a 16 přihrávek. V tomto ročníku odehrál také devět utkání v první lize za Benátky nad Jizerou a zaznamenal tři body za gól a dvě asistence.

Hokejová liga EBEL - 21. kolo:

Znojmo - Villach 3:1 (2:1, 0:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 11. Plutnar (Lattner), 12. Raška (Pohl), 45. Bartoš (Plutnar) - 15. N. Petrik.

Székesfehérvár - Klagenfurt 1:7, Dornbirn - Bolzano 4:1, Linec - Innsbruck 6:2, Štýrský Hradec - Vídeň 3:2, Záhřeb - Salcburk 6:3.

reklama