Drak přeci jen strávil pardubický perník a letí dál. Třinecký postup řídili odchovanci

Vzkaz třineckých fanoušků před sedmým utkáním zněl jasně.
Vůbec poprvé v letošním play-off se v Třinci podařilo vyprodat novou WERK ARENU. Tedy alespoň oficiálně. Několik desítek sedaček totiž zůstalo stejně prázdných.
Oceláři byli v první třetině velmi aktivní a snažili se pálit z každé pozice. Poměr střel 14:2 po úvodních dvaceti minutách vyzníval jasně, ale větším šancím Třince nemusel pardubický brankář Kacetl čelit.
Proti svému mateřskému klubu znovu nastoupil pardubický útočník Rostislav Marosz. Na snímku se pere o puk s Milanem Douderou.
Matěj Beran byl před zápasem se čtyřmi brankami nejlepším střelcem Pardubic v play-off. V Třinci už ale žádný další zásah nepřidal.
Sport Lukáš Filipec, Sport
25. 3. 2018 21:39
Vyrovnanou sérii s Dynamem rozhodli Oceláři výhrou 8:1 a postoupili do semifinále play-off. Podívejte se na fotografie ze sedmého utkání.