reklama

Extraligové play off odřídí 16 hlavních sudích, včetně zkušeného Rusa Bulanova

Ilustrační foto. Ilustrační foto. autor: Dalibor Sosna
Celkem 16 hlavních a 20 čárových rozhodčích odřídí vyřazovací boje o mistrovský titul v hokejové extralize. Jedním z nich bude i ostřílený ruský sudí Vjačeslav Bulanov s bohatými zkušenostmi z olympijských her a světových šampionátů. Šestačtyřicetiletý Bulanov hostoval v české nejvyšší soutěži již během základní části. Nejprve na zkoušku a následně setrval až do jejího konce. "Bulanov se nedohodl v Kontinentální lize na smlouvě a u nás hostuje, proto ho využíváme jako špičkového sudího i nadále," uvedl na dnešní tiskové konferenci v Praze extraligový šéf Josef Řezníček. Komise rozhodčích dala důvěru 16 z celkem 22 hlavních a 20 ze 26 čárových sudích, kteří ze základní části.

Nominační listina pro play off:

Hlavní rozhodčí: Vjačeslav Bulanov, Robert Čech, Oldřich Hejduk, Pavel Hodek, René Hradil, Jan Hribik, Zbyněk Kubičík, Petr Lacina, Roman Mrkva, Alexander Pavlovič, Vladimír Pešina, Miroslav Petružálek, Daniel Pražák, Štěpán Souček, Robin Šír, Petr Úlehla.

Čároví rozhodčí: Stanislav Barvíř - Petr Blümel, Jaromír Bláha - Josef Špůr, Tomáš Brejcha - Libor Suchánek, Jakub Frodl - Kamil Zavřel, Jiří Gebauer - Vít Lederer, Marek Hlavatý - Rudolf Tošenovjan, David Jelínek - Tomáš Pešek, Vít Komárek - Jiří Ondráček, Miroslav Lhotský - Jiří Svoboda, Daniel Hynek, David Polonyi.

reklama