Nedělní válka velkoměst, díl druhý: Brňané kopali Pražanům hroby, ti do nich po šesti gól spadli

Fanoušci Kmety Brno se s rivaly z Prahy nijak nemazlili a na choreografii jasně ukázali, co by Pražanům přáli.
Hráči Komety vstoupili do utkání podobně jako jejich kolegové z fotbalové Zbrojovky.
I ti šli do vedení velmi brzy.
Ve vyprodané brněnské aréně běžela pátá minuta, na trestné lavici byl Ružička a domácí jej přesně za minutu dokázali vyhnat z boxu trestoměřičů. Kvapil přihrál krásně na pravý kruh, kde se zjevil Erat a propálil gólmana Pöpperleho.
Sparta mohla za pár vteřin vyrovnat. Procházka se řítil s Komárkem sám na Vejmelku, ale mladý brněnský gólman se dokázal přemístit a betony zabránil jisté brance.
Lukáš Caha Sport Lukáš Caha, Sport
2. 10. 2016 22:17
Prohlédněte si fotografie z druhého nedělního souboje vyslanců dvou největších českých měst, němž hokejisté Komety Brno smetli pražskou Spartu 6:2.