Plekanec při premiéře za Kometu zářil, Šafářová ale nakonec smutnila

Partnerka Tomáše Plekance Lucie Šafářová se na začátku utkání usmívala. Na konci se ale radovali sparťané
Tomáš Plekanec má za sebou svůj první extraligový duel po návratu z NHL. V dresu Komety Brno byl sice na ledě hodně vidět, ale jeho tým nakonec prohrál v derby se Spartou 3:4.
Společně s Plekancem do utkání naskočil i Martin Erat, která si po minulé sezoně pořádně natáhl letní přestávku. Hvězdnou formaci pak doplnil mladý Karel Plášek.
A vyplatilo se, oba matadoři v první třetině Pláškovi přihráli na úvodní branku zápasu.
Konec první části okořenila bitka Tomáše Malce a Stevena Delisleho. Dopadla nerozhodně.
Sport Sport, Ivo Dostál
6. 12. 2018 23:11
Podívejte se na fotogalerii z prvního utkání hokejisty Tomáše Plekance po návratu do extraligy. V dresu Komety si zahrál proti Spartě.