reklama

Francouz Perret se stal posilou hokejových Pardubic a přidal se ke krajanovi Treillemu

Pardubice získaly během letní pauzy další francouzskou posilu. Pardubice získaly během letní pauzy další francouzskou posilu. autor: Tomáš Liška
Pardubice získaly do svých řad pro příští sezonu už druhého Francouze, Jordanna Perreta. Dvaadvacetiletý útočník podepsal s Dynamem smlouvu na dva roky a je rád, že bude hrát v týmu s krajanem Sachou Treillem.

Pardubice - Francouzský hokejista Jordann Perret je novou posilou extraligových Pardubic. Dvaadvacetiletý útočník přesvědčil během zkušebního období vedení Dynama o svých kvalitách a podle klubového webu podepsal dnes s Východočechy dvouletý kontrakt.

Ruští dorostenci dali ostatním na frak. CSKA převálcovalo konkurenci na turnaji v Třinci Ruští dorostenci dali ostatním na frak. CSKA převálcovalo konkurenci na turnaji v Třinci Prohlédněte zde

"Už se těším, až budu oblékat pardubický dres v české nejvyšší soutěži. Hrát za Dynamo v extralize je pro mě velkou výzvou," uvedl francouzský reprezentant Perret. Mladý forvard se trefil hned při své premiéře za Východočechy, když na úvod bloku přípravných zápasů pomohl k vítězství 2:1 po samostatných nájezdech nad Slovanem Bratislava.

Trenéry v čele s Milošem Holaněm oslovil hlavně snaživými výkony. Dařilo se mu ve formaci s Davidem Tomáškem a krajanem Sachou Treillem, jehož zná delší dobu. "Jsem rád, když mohu hrát se Sachou v jedné formaci, v Rouenu i v národním týmu nás trenéři nasazovali spolu. David Tomášek je chytrý útočník, vyhovovali jsme si. Věřím, že si svými výkony řekneme o podobnou důvěru i v Dynamu," přál si Perret.

Rodák z Autrans stihl v minulé sezoně za Rouen ve 44 utkáních základní části 33 bodů za 16 branek a 17 asistencí. V 19 bitvách play off přidal 17 bodů (4+13), i díky tomu se klub dostal až do finále.

reklama