reklama

Hamrlík dostal povolení vést Zlín. Nejdřív ale musel zaplatit tři roky starou pokutu za filmování

Martin Hamrlík Martin Hamrlík autor: Lukáš Caha
Bývalý obránce Martin Hamrlík byl před třemi lety disciplinární komisí extraligy potrestán pokutou ve výši deseti procent základního měsíčního platu poté, převedl nafilmovaný pád. Hamrlík pokutu neuznával a odmítal zaplatit. Poté, co byl jmenován koučem Zlín, ale nakonec částku uhradil, aby vůbec mohl na střídačku nastoupit.

Praha - Nový trenér hokejistů Zlína Martin Hamrlíkzaplatil pokutu za nafilmovaný pád z roku 2013 a může už dnes na střídačku v utkání v Olomouci. Třiačtyřicetiletý bývalý obránce dosud odmítal sankci uhradit a disciplinární komise mu na začátku července roku 2013 zastavila činnost. V nejvyšší soutěži proto nesměl vykonávat žádnou funkci ani jako člen realizačního týmu.

Pardubický hokejový klub je údajně na prodej, zájem má i Petr Hemský Pardubický hokejový klub je údajně na prodej, zájem má i Petr Hemský Čtěte zde

"Řekl jsem, že platit nebudu, a vidíte, stojím si za svým. Ale uvidíme, co se stane v dalších dnech," řekl Hamrlík ve středu, kdy poprvé vedl zlínský tým po boku Roberta Svobody. Společně nahradili v úterý odvolaného hlavního kouče Rostislava Vlacha a jeho asistenta Juraje Juríka.

Hamrlík byl disciplinární komisí extraligy potrestán pokutou ve výši deseti procent základního měsíčního platu poté, co podle ní převedl v druhém semifinálovém utkání s Třincem (2:6) nafilmovaný pád. Dlouholetá opora zadních řad Zlína následně po zisku titulu ukončila kariéru a až do této doby v domácí nejvyšší soutěži v jiné oficiální roli nepůsobila.

V Olomouci si dnes Hamrlík se Svobodou odbudou premiéru na extraligové lavičce. Dvanáctý Zlín se pokusí zastavit sérii pěti utkání bez bodu a celkem šesti porážek v řadě.

Extraliga: Program, výsledky, tabulky Extraliga: Program, výsledky, tabulky Prohlédněte zde
reklama