Kometa na kolena nepadla. Lídra extraligy oloupila aspoň o bod

I když to vždycky na ledě tak nebvypalo, v nejsledovanější zápase nedělního extraligového kola měli navrch hráči Komety.
Třinec zůstal přes porážku lídrem tabulky, na druhou Kometu má tříbodový náskok.
Aktivní hra podložená rychlými protiútoky pomohla Kometě k získání územní převahy, která ale narážela na pozornou defenzívu Ocelářů
Třinečtí trpělivě čekali na chyby protivníka v kombinaci, které trestali bleskovými protiútoky. Už v páté minutě stačil Rothovu střelu domácí brankář Vejmelka jen vyrazit před sebe a zcela volný Rákos pohotově dorazil kotouč do sítě.
Kometě se nevydařily v úvodní třetině ani dvě přesilovky. Naopak hned při první početní výhodě vystihl nedorozumění při zakládání útoku Dravecký, jehož sólový nájezd ale Vejmelka chytil.
Lukáš Caha Sport Lukáš Caha, Sport
20. 11. 2016 22:48
Prohlédněte si fotografie ze šlágru 23. kola extraligy, v němž hokejisté brněnské Komety zdolali po samostatných nájezdech Třinec 3:2.