Hokejisté Brna chtějí prošetřit Vandasův zákrok na Krejčíka

Bod zaplacený krví. Brněnský Krejčík musel s otřesem mozku do nemocnice
Hokejisté Brna neprožívají zrovna šťastné období, ve Vítkovicích sice vedli, ale nakonec prohráli 2:3 po prodloužení.
Jihomoravský celek tak od 8. ledna už sedm utkání v řadě naplno nebodoval.
O čtvrté výhře Vítkovic ve vzájemných zápasech v sezoně rozhodl útočník David Květoň.
Potřetí se přitom Ostravané radovali v prodloužení či po nájezdech.
4. 2. 2017 13:36
Vedení hokejistů Komety Brno vyzvalo disciplinární komisi extraligy, aby prošetřila zákrok útočníka Vítkovic Michaela Vandase na brněnského obránce Jakuba Krejčíka. Ten v pátečním utkání utrpěl těžký otřes mozku. "Krejčík je stále hospitalizován v ostravské nemocnici. Rozsah zranění určí další odborná vyšetření. Zatím stále nevíme, jak dlouho bude chybět," řekl ČTK trenér hokejistů Komety Petr Haken. Zranění brněnský obránce utrpěl v 36. minutě zápasu, Vandas po střetu nebyl vyloučen. Pětadvacetiletý Krejčík po příchodu z KHL, kde hrál za Záhřeb, nastoupil k prvnímu utkání v brněnském dresu.