reklama

Sparta bude mít po pěti letech na dresu sponzora. Supermarket Billa

Hokejová Sparta v přípravě na novou sezonu Hokejová Sparta v přípravě na novou sezonu autor: Milan Kammermayer
Hokejovou Spartu bude v nadcházející extraligové sezoně sponzorovat řetězec supermarketů Billa. Kromě hlavního sponzora má Sparta od léta i nového majitele Petra Břízu a kouče Jiřího Kalouse.

Praha – Novým generálním partnerem hokejistů pražské Sparty se stala síť supermarketů Billa. S úřadujícím vicemistrem extraligy se společnost dohodla na podpoře na tři sezony. V uplynulých pěti letech generální partner Spartě chyběl.

Extraliga: Program, výsledky, tabulky Extraliga: Program, výsledky, tabulky Prohlédněte zde

"Jsme velice rádi, že se nám podařilo získat silného generálního partnera. Díky spolupráci se společností Billa je náš klub ekonomicky silnější," uvedl předseda představenstva klubu a majitel Sparty Petr Bříza.

"Je potřeba zdůraznit, že Sparta není jen A-tým, na jehož chod zajišťujeme každoročně rozpočet, ale také mládež. Na tu klademe velký důraz a jsem rád, že díky novému generálnímu partnerovi získáváme prostředky i na její provoz," doplnil Bříza, který v polovině minulého měsíce koupil Spartu od Sportovního holdingu Praha.

Dresy na novou sezonu jsou připraveny!

Fotka zveřejněná uživatelem hcspartapraha (@hcspartapraha),

Sparta bude nosit logo generálního partnera i na nových extraligových dresech. Umístěno bude na hrudi nad tradičním 'S'.

reklama