reklama

Hokejové kluby hrají v neděli o všechno, fanoušci o výjezd na MS ve Švýcarsku

Sparta bude proti Zlínu útočit na 2. místo tabulky Sparta bude proti Zlínu útočit na 2. místo tabulky autor: Milan Kammermayer
Sezona hokejové Tipsport extraligy míří do finále, v neděli se odehraje již 50. kolo základní části. A bude o co hrát.

Souboj Sparty a Zlína, duel z čela tabulky mezi Plzní a Libercem, přímé soutěžení o první šestku mezi Hradcem a Olomoucí, záchranářský boj Jágrova Kladna před vyprodaným hledištěm v Brně, velká výzva pro Pardubice na ledě úřadujících třineckých šampionů, ofenzivní partie mezi skvěle střílejícími celky Boleslavi a Karlových Varů nebo litvínovská snaha o udržení nejvyšší soutěže proti tabulkovým sousedům z Vítkovic.

Padesáté kolo nabízí velké množství duelů, ve kterých se bude rozhodovat o výsledku celé sezony.

A právě u této příležitosti se všech 7 extraligových stadionů převleče do zelených barev oficiálního automobilového partnera soutěže. Premiérový ročník projektu ´Naše kolo´ představí sportovním fanouškům novinky z produkce mladoboleslavské automobilky, především však hokejovým příznivcům připraví soutěže o unikátní ceny v čele s výjezdy na květnový světový šampionát ve Švýcarsku.

Nejen sportovními souboji na jednotlivých stadionech se budou bavit hokejoví příznivci. Na všech stadionech se přímo na ledové ploše poměří tři vylosovaná fanoušci v hokejových dovednostech, vítěz se může těšit na zájezd pro 2 osoby na úvodní utkání české hokejové reprezentace v rámci MS v ledním hokeji 2020. Smutnit však nebudou ani zbývající dva soutěžící, kteří si odnesou 2 permanentky na další sezonu domácího klubu, respektive 2 VIP vstupenky na vybraný zápas. Tím však soutěže nekončí.

Všechny zápasy ´Našeho kola´ budou zatraktivněny přítomností hostesek s tablety v rukou, děvčata v zelených barvách partnera budou sbírat tipy fanoušků na celkovou návštěvu všech stadionů v 50. kole.

Nejbližší tipující vyhraje zájezd pro dvě osoby na finálový víkend v rámci světového šampionátu. Jinými slovy čekají na šťastného výherce tři dny ve Švýcarsku, během kterých navštíví se svým doprovodem obě semifinále, utkání o bronz i samotné finálové vyvrcholení turnaje. Vyhlášen bude také nejlepší tipující na každém jednotlivém stadionu, který se může těšit na 2 permanentky od svého oblíbeného klubu.

Program - 15:00: HC Oceláři Třinec - HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno - Rytíři Kladno, 15:30: HC Verva Litvínov - HC Vítkovice Ridera, 16:00: BK Mladá Boleslav - HC Energie Karlovy Vary, HC Sparta Praha - PSG Berani Zlín, Mountfield Hradec Králové - HC Olomouc, 16:30: HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec.

reklama