reklama

Soukup vlastní hokejisty Chomutova. Od dosavadního majitele koupil stoprocentní podíl

Trenér Vladimír Růžička i hokejisté Chomutova mají nového majitele Trenér Vladimír Růžička i hokejisté Chomutova mají nového majitele autor: Lukáš Caha
Po sestupu z extraligy změnil chomutovský hokejový klub vlastníka. Majitelem akciové společnosti Piráti Chomutov se stal Milan Soukup, který odkoupil stoprocentní podíl dosavadního majitele Jaroslava Veverky staršího. Klub to uvedl na svém webu.

"Než proběhne převod akcií po právní stránce, budu fungovat v rámci plné moci," uvedl Soukup, majitel konsorcia firem HEROS, který se hned ujal řízení klubu. Podle webu už zároveň jednal s dalšími chomutovskými podnikateli, kteří mají zájem zapojit se do majetkové struktury hokejového klubu.

Nejbližší valná hromada společnosti odvolá Veverku z postu statutárního ředitele a jmenuje do této funkce Soukupa. Zároveň zvolí novou správní radu, jejíž složení bude ještě předmětem dalších jednání.

Na výsledcích chomutovských hokejistů se podepsaly ekonomické problémy klubu, hráči často podle neoficiálních informací nedostávali plat. Média v závěru baráže spekulovala i o odchodu trenéra Vladimíra Růžičky, který vede chomutovský tým od roku 2015.

Retro stadiony či bizarní přešlapy. Češi ale slovenskou extraligu chválí Retro stadiony či bizarní přešlapy. Češi ale slovenskou extraligu chválí Čtěte zde
reklama