reklama

Karlovy Vary povede čerstvý mistr extraligy Pešout

Ilustrační foto Ilustrační foto autor: Milan Kammermayer
Karlovy Vary v první lize povede Martin Pešout, dosavadní asistent v Kometě Brno.

Karlovy Vary - Hokejisty prvoligových Karlových Varů převezme jako nový hlavní kouč Martin Pešout. Po odvolání Jana Tlačila povede Energii společně s asistenty Tomášem Mariškou a Pavlem Kněžickým a jejich úkolem bude co nejrychleji vrátit klub mezi tuzemskou elitu. Příchod padesátiletého Pešouta potvrdili Západočeši na svém webu.

Zájem z NHL být může, připustil Rutta. Teď to ale neřeším a soustředím se na turnaj Zájem z NHL být může, připustil Rutta. Teď to ale neřeším a soustředím se na turnaj Čtěte zde

Pešout pracoval poslední čtyři sezony jako asistent v brněnské Kometě, s níž letos slavil extraligový titul. Západočeský klub ale velmi dobře zná, neboť zde v minulosti ve dvou obdobích působil. Mimo jiné u mládeže a jako asistent trenéra A-týmu.

Jako hlavní trenér seniorských týmů působil Pešout ve slovenské Skalici a v prvoligových mužstvech Kadaně a Chomutova. Před deseti lety vedl jako trenér reprezentační osmnáctku. V Kometě prožil velmi úspěšné období, letošním titulem zkompletoval medailovou sadu po stříbru z roku 2014 a bronzu o rok později.

reklama