reklama

Další trapas Koukalové. Liberci fandila v kotli Mountfieldu, dočkala se nadávek

Gabriela Koukalová na hokeji Gabriela Koukalová na hokeji autor: Facebook Gabriely Koukalové
Biatlonistka Gabriela Koukalová má další historku do svého repertoáru kuriózních zážitků.

Liberec - Zapomenutá puška, trable s kalhotkami, hned několikrát "ukradené" hole či běžky a tak dále. Patálie Gabriely Koukalové už několik let dobře baví nejen fanoušky biatlonu. 

Další z kuriózních historek přidala česká hvězda v pondělí večer při vyhecovaném hokejovém čtvrtfinále mezi Libercem a Hradcem Králové. Liberecká patriotka nic zlého netuše nakráčela do kotle Mountfieldu s šálou Bílých tygrů na krku. A hned z toho bylo pozdvižení. 

"Kamarád mi dal lístky, já je nekontrovala, šla poslušně na místo a najednou koukám, že jsem v liberecké šále uprostřed hradeckého kotle. Trapas no," uvedla Koukalová na Facebooku. 

Přítomnost liberecké fanynky přitom někteří fandové Hradce jen těžce nesli, a to bez ohledu na hvězdný status Koukalové. Ostatně ne nadarmo bylo hlavním tématem letošní extraligy vulgární skandování fanoušků.

V případě české sportovkyně ale nakonec vše dobře dopadlo. "Pozitivní bylo, že mě nikdo nechtěl přizabít. Pár lidí mi nadávalo, ale vždycky, když jsem se otočila a usmála, tak se lekli a přestali," dodala s úsměvem. 

Erata žeru, Kometa titul obhájí, říká Farda. Vulgaritu fanoušků ale odsuzuje Erata žeru, Kometa titul obhájí, říká Farda. Vulgaritu fanoušků ale odsuzuje Čtěte zde

Česká biatlonistka, která v této sezoně kvůli zraněným lýtkům ve Světovém poháru ani na olympiádě nestartovala, byla nakonec svědkem vítězství Bílých tygrů, kteří díky výhře 4:2 snížili stav série na 1:2 (aktuálně je to po další výhře Liberce 3:0 už 2:2 na zápasy).

A i když tedy nakonec byla asi jediná,kdo v kotli hostů slavil, nakonec se domů vrátila ve zdraví. "Omlouvám se libereckým hokejistům i fanouškům a děkuji těm slušným hradeckým fandům, co mě přijali mezi sebe. Těm křiklounům bych ráda vzkázala, že to opravdu nebyla provokace, ale shoda okolností. Fanděte sportu, hezký den všem a hokejistům děkuji za super výkony!" dodala Koukalová. 

Milí fanoušci, musím se s vámi podělit o historku, která je tak neuvěřitelná, že se možná mohla stát zase jenom mně 😎 Jsem severočeská patriotka, takže fandím sportovním týmům z našeho kraje. Vyrazila jsem na hokej Liberec-Hradec... Kamarád mi dal lístky, já je nekontrovala, šla poslušně na místo a najednou koukám, že jsem v liberecké šále uprostřed hradeckého kotle. Trapas no... Pozitivní bylo, že mě nikdo nechtěl přizabít. Pár lidí mi nadávalo, ale vždycky, když jsem se otočila a usmála, tak se lekli a přestali 🤔 Takže se omlouvám libereckým hokejistům i fanouškům, děkuji těm slušným hradeckým fandům, co mě přijali mezi sebe a těm křiklounům bych ráda vzkázala, že to opravdu nebyla provokace, ale shoda okolností. Fanděte sportu, hezký den všem a hokejistům děkuji za super výkony!

Zveřejnil(a) Gabriela Koukalova dne 20. Březen 2018
reklama