reklama

Nedělní extraligové kolo se převlékne do zelené, fanoušky čeká řada soutěží

David Krejčí, jeden z největších taháků tohoto ročníku extraligy David Krejčí, jeden z největších taháků tohoto ročníku extraligy autor: Alena Zapletalová / HC Olomouc
Extraligová sezona se pomalu rozjíždí, hokejový fanoušek si může užívat souboje mnoha hokejových osobností v čele s navrátilcem Davidem Krejčím nebo nestárnoucím Jaromírem Jágrem. K atmosféře na stadionech bude chtít přispět také projekt ´Naše kolo´, v rámci kterého se v neděli 3. října převlékne všech sedm arén do zelených barev oficiálního partnera soutěže.

„Premiérový díl tohoto projektu se odehrál před rokem a půl a setkal se s fantastickou reakcí fanoušků i samotných klubů. Další naplánované akce bohužel zhatil zákaz účasti diváků na stadionech, o to více se těšíme nyní na první říjnovou neděli. Naším cílem je především nabídnout hokejovým příznivcům zábavu ve formě nevšední zápasové soutěže o unikátní ceny v čele se zájezdem na reprezentační utkání a spoustou dalších cen od národního týmu i jednotlivých klubů,“ vysvětluje Jiří Maláček, vedoucí českého zastoupení Škoda Auto.

Souboj silné Sparty s ambiciózním Hradcem Králové, duel z čela tabulky mezi Mladou Boleslaví a Karlovými Vary, tradiční duel mezi plzeňskými indiány a libereckými tygry, dvojité moravské derby v podobě zápasů Třince se Zlínem a Komety s Vítkovicemi, jih proti severu reprezentovaný střetem Českých Budějovic s Litvínovem nebo příjezd osobnostmi nabitého Kladna do vyhlášené atmosféry v Pardubicích. Jedenácté extraligové kolo, které se kompletně odehraje v neděli 3. října, nabízí velké množství atraktivních duelů a zajímavých sportovních příběhů.

Nejen hokejovými souboji se však na jednotlivých stadionech budou moct bavit sportovní diváci. Na všech stadionech bude mezi fanoušky vhozeno 10 klubových šál domácího celku, ve třech se budou ukrývat pozvánky do přestávkové soutěže. Tři fanoušci se tak přímo na ledové ploše poměří v hokejových dovednostech, vítěz se může těšit herní konzoli Playstation 5 společně s nově vycházející hrou NHL 22, bezdrátová sluchátka a také voucher na 2 permanentní vstupenky svého oblíbeného klubu na sezonu 2022/2023. Smutnit však nebudou ani zbývající dva soutěžící, kteří si odnesou VIP vstupenky a hokejové dresy.

Tím však soutěže nekončí. Na všech 7 stadionech se budou pohybovat hostesky v tradičních zelených barvách Škoda Auto a s tablety v rukou sbírat tipy fanoušků na celkovou návštěvu všech stadionů v 11. kole. Nejbližší tipující vyhraje exkluzivní VIP zájezd pro dvě osoby na turnaj s účastí českého národního týmu. Jinými slovy čekají na šťastného výherce tři dny v zahraničí s veškerým servisem, během kterých navštíví se svým doprovodem všechna utkání českého národního týmu. Nejlepší tipující bude určen také v rámci každého stadionu, pomyslní medailisté se mohou těšit na VIP vstupenky a další ceny v barvách ´jejich´ týmu.

„Těšíme se na odezvu fanoušků, a především na zábavu, kterou projekt přinese na jednotlivé stadiony. Zároveň jsme nadšení, že se nám tímto způsobem daří propojovat jednotlivé hokejové akce. Podpora české hokejové reprezentace, extraligy, ale také esportové Enyaq Hockey League je pro nás velmi důležitá a tomuto projektu se daří je formou odměn i propojené komunikace ideálně spojovat,“ uzavírá Jiří Maláček.

reklama