Pardubice na úvod přípravy přehrály účastníka KHL po nájezdech

19. 7. 2017 21:52
Pardubice odstartovaly kolotoč přípravných zápasů. Na domácí půdě zdolaly účastníka ruské KHL Slovan Bratislava 2:1 po samostatných nájezdech.
Trenér Pardubic Miloš Holaň
Trenér Pardubic Miloš Holaň | Foto: Tomáš Liška

Pardubice - Hokejisté Pardubic načali úspěšně program přípravných utkání extraligových klubů, když porazili účastníka Kontinentální ligy Slovan Bratislava 2:1 po samostatných nájezdech. V nich byl jediným úspěšným exekutorem v páté sérii útočník Ján Sýkora.

Skóre otevřel Francouz Jordann Perret v polovině 16. minuty. Jeden z hráčů, kteří v Dynamu usilují o kontrakt během zkušebního období, se prosadil tečí nahození kanadského beka Jacoba Cardwella. Na konci 44. minuty ale vyrovnal Niki Jaško.

Skóre 1:1 vydrželo až do konce základní hrací doby, prodloužení se podle zvyklostí v přípravě nehrálo, ale oba celky si zkusily nájezdy, v nichž Sýkora uspěl až jako desátý hráč v pořadí.

Přípravný hokejový zápas:

HC Dynamo Pardubice - HC Slovan Bratislava 2:1 po sam. nájezdech (1:0, 0:0, 0:1)

Branky: 16. Perret, rozhodující sam. nájezd J. Sýkora - 44. Jaško.