S vypětím všech sil. Indiáni napodruhé zdolali obranný val Mory a zabránili dalšímu šoku

Olomouc bránila velmi srdnatě, někdy se všemi hráči v brankovišti.
Po suverénní jízdě základní části si plzeňští fanoušci představovali rozhodně povedenější vstup indiánů do čtvrtfinále play-off. V prvním domácím utkání totiž Plzeň podlehla Olomouci po nájezdech.
Soupeř z předkola začal lépe i v druhém zápase na ledě Home Monitoring Arény a po gólu Davida Ostřížka už v páté minutě vedl.
Branislav Konrád se pak octl pod sprškou plzeňských střel, ale dlouho v první třetině odolával.
V sestavě domácích nechyběl americký tvrďák Ryan Hollweg...
Sport Tomáš Liška, Sport
16. 3. 2018 22:33
Vítěz základní části nemá ve čtvrtfinále play-off vůbec lehkou úlohu. Plzeň vydřela z domácích zápasů proti Olomouci po výhře 4:2 aspoň bod, ale ani druhý zápas se dlouho nevyvíjel podle představ indiánů. Milan Gulaš vstřelil vítězný gól v 56. minutě.