reklama

Vítkovice hlásí další posilu do útoku, od začátku listopadu se k týmu připojí Slovák Tybor

Tybor v dresu Třince Tybor v dresu Třince autor: Lukáš Filipec
Hokejisty ostravských Vítkovic posílí od začátku listopadu útočník Radoslav Tybor, jenž je do konce října smluvně vázán v Dukle Trenčín.

Ostrava - Hokejisty extraligových Vítkovic posílí slovenský útočník Radoslav Tybor. Šestadvacetiletý hráč se k ostravskému klubu připojí 1. listopadu, do konce října je totiž smluvně vázaný v Dukle Trenčín.

Plzeň v Lize mistrů končí, Vítkovice rozmetaly Nitru a postupují, stejně tak Sparta a Liberec Plzeň v Lize mistrů končí, Vítkovice rozmetaly Nitru a postupují, stejně tak Sparta a Liberec Čtěte zde

"Je to hráč, kterého jsme si vyhlédli už před časem. Typově zapadá do naší koncepce, proto jsme se rozhodli mu nabídnout víceletý kontrakt. Přiznám, že v současné situaci, kdy máme širokou marodku a naše produktivita není taková, jakou bychom si představovali, je jeho příchod o to více vítaný," uvedl trenér a generální manažer Jakub Petr na klubovém webu.

Tybor v Česku v minulosti oblékal dres Pardubic, v jejichž dresu během čtyř soutěžních ročníků nasbíral 93 kanadských bodů. V průběhu minulé sezony odešel do Třince a aktuální ročník začal v mateřském Trenčíně. Na Slovensku doposud odehrál 11 zápasů, ve kterých vstřelil šest gólů a přidal tři asistence.

reklama